Скорая помощь при боли в спине, боли в пояснице, боли в шее, онемении пальцев


Безоперационное лечение остеохондроза, радикулита, межпозвоночной грыжи диска, сколиоза, других заболеваний позвоночника

Записаться на лечение в Клинику мануальной терапии и массажа "МАНУАЛ-ПРО"

 

ШАНОВНІ ПАЦІЄНТИ!

Ми переїхали з вул. Стельмаха, де останнім часом були проблеми зі світлом, водопостачанням та опаленням, що не давало нам можливості працювати якісно!

 

Зараз ми ще блище до метро - лише 380 метрів від станції метро "Голосіївська", на території Київської міської клінічної лікарні №10 (КМКЛ №10) у Медцентрі LEVMED (ЛЕВМЕД).

 

ВІДТЕПЕР У НАС Є СВІТЛО, ВОДА І ОПАЛЕННЯ БЕЗ ВІДКЛЮЧЕНЬ.

 

Пацієнтів приймають 2 мануальні терапевти з досвідом 20+ років, а один з них - Онопрієнко Ігор Володимирович має вчений ступінь PhD in Healthcare (найближчий раніше присуджуваний аналог - Кандидат медичних наук). PhD Онопрієнко володіє великим "арсеналом" класичних (ХІРОПРАКТИЧНИХ) та м'яких ОСТЕОПАТИЧНИХ технік мануальної терапії, які щодня багаторазово застосовує, допомагаючи пацієнтам обох статей та різних вікових груп надовго усунути причину їхнього болю та дискомфорту!

 

В нашій команді 3 масажисти ЭКСТРА-КЛАСУ, які відмінно роблять масаж як у складі Комплексних сеансів, так і як окрему процедуру тривалістю від 30 до 90 хвилин.

 

Працюємо за схемою "ВСЕ ВРАХОВАНО" - тобто: (1) ЦІНА СЕАНСІВ ФІКСОВАНА, (2) ВІДСУТНІ ПРИХОВАНІ ПЛАТЕЖІ.

 

Без вагань телефонуйте і записуйтесь.

 

Будемо раді бути Вам корисними!

 

+++++++++++++++++++

 

 

В нашей Клинике Вы всегда можете получить подробную консультацию,
которую проводят квалифицированные специалисты с многолетним опытом работы